ul. Złotno 28

Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Łodzi, przy ulicy Złotno 28, w sąsiedztwie kameralnej zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej która gwarantuje tym samym atmosferę spokoju i odprężenia. Miłośnicy przyrody docenią położony  nieopodal park im. Józefa Piłsudskiego "Zdrowie", który gwarantuje wyjątkową enklawę zieleni gdzie można zaplanować spacer z rodziną albo przejażdżkę rowerową. Planowana inwestycja to 3-kondygnacyjny  budynek składający się z 19 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych układach i metrażach od 42 do 82 m2.

Są to zarówno mieszkania 2 jak i 3-pokojowe. Na parterze budynku będą mieścić się dwa mieszkania do których przynależeć będą własne ogródki. Każde mieszkanie na poszczególnych piętrach wyposażone jest w balkon. Na poziomie 0 znajdują się garaże, natomiast przed budynkiem przewidziano miejsca postojowe dla gości.
Do realizacji obiektu zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania techniczne dotyczące użytych materiałów, rozwiązań konstrukcyjnych, termicznych i akustycznych.
Jest to idealne miejsce, gdyż w pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola, a dla najmłodszych plac zabaw. Należy również wspomnieć o blisko usytuowanych przystankach autobusowych, których lokalizacja stwarza dogodny dojazd do dowolnego miejsca w Łodzi.