ul. Zbożowa 5

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi przy ulicy Zbożowej 5. W budynku mieści się 10 lokali mieszkalnych w tym 1 lokal mieszkalny z własnym ogródkiem co z pewnością docenią lokatorzy którym zależy na przyjemnym odpoczynku w mieście. Oferujemy lokale od 39 m2 do 70 m2, dodatkowo  każde mieszkanie posiada balkon o powierzchni od 7,14 do 9,63 m2.

  

Przy projektowaniu budynku opieraliśmy się na dotychczasowym doświadczeniu, starając się aby projektowane pomieszczenia były jak najbardziej funkcjonalne i łatwe do aranżacji. Do realizacji obiektu zastosowane zostały najnowsze rozwiązania techniczne dotyczące użytych materiałów, rozwiązań konstrukcyjnych, termicznych i akustycznych.

 

Bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych sprawia, że bez problemu można dostać się do centrum miasta. W pobliżu znajduję się Park im. Szarych Szeregów, a także jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce - Las Łagiewnicki. W budynku przewidzianie jest równierz nieodpłatne miejsce do przechowywania rowerów oraz wózków dziecięcych. Wszystko to sprawia, że Zbożowa 5 jest idealnym miejscem zarówno dla osób ceniących życie blisko centrum jak i dla ludzi poszukujących odpoczynku od miejskiego zgiełku. 

 

Dodatkowo naszym przyszłym mieszkańcom możemy zaproponować pomoc przy organizacji kredytu oraz zaoferować wykończenie mieszkania " pod klucz". Cena usługi ustalana jest indywidualnie według wymagań zamawiającego. 


Sprzedaż  Marcin Dzieniszewski tel  : 601 076 473

Kredyty    Wojech Kot  tel : 500 097 444