Lista naszych inwestycji

ul. Franciszkańska 173

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi przy ulicy Franciszkańskiej 173. W budynku mieści się 14 lokali mieszkalnych w tym 3 lokale mieszkalne z własnym ogródkiem co z pewnością docenią lokatorzy którym zależy na przyjemnym odpoczynku w mieście. Oferujemy lokale od 42m2 do 88 m2. Przy projektowaniu budynku opieraliśmy się na dotychczasowym doświadczeniu, starając się aby projektowane pomieszczenia były jak najbardziej funkcjonalne i łatwe do aranżacji. Do realizacji obiektu zastosowane zostały najnowsze rozwiązania techniczne dotyczące użytych materiałów, rozwiązań konstrukcyjnych, termicznych i akustycznych.

Zobacz więcej >>

ul. Złotno 28

Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Łodzi, przy ulicy Złotno 28, w sąsiedztwie kameralnej zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej która gwarantuje tym samym atmosferę spokoju i odprężenia. Miłośnicy przyrody docenią położony  nieopodal park im. Józefa Piłsudskiego "Zdrowie", który gwarantuje wyjątkową enklawę zieleni gdzie można zaplanować spacer z rodziną albo przejażdżkę rowerową. Planowana inwestycja to 3-kondygnacyjny  budynek składający się z 19 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych układach i metrażach od 42 do 82 m2.

Zobacz więcej >>


 

ul. Zbożowa 5

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi przy ulicy Zbożowej 5. W budynku mieści się 10 lokali mieszkalnych w tym 1 lokal mieszkalny z własnym ogródkiem co z pewnością docenią lokatorzy którym zależy na przyjemnym odpoczynku w mieście. Oferujemy lokale od 39 m2 do 70 m2, dodatkowo  każde mieszkanie posiada balkon o powierzchni od 7,14 do 9,63 m2.

Zobacz więcej >>